Senaryolar

 

06:00
Sabah güne tam dilediğiniz gibi, sizin için ideal bir ortam sıcaklığında başlayabilirsiniz. Digiland Plus akıllı ev sisteminiz, mutlu uyanmanızı sağlamak üzere, daha siz kalkmadan iklimlendirme sistemini harekete geçirerek evinizi önceden belirlediğiniz uygun sıcaklığa ulaştırıyor.


06:30
Artık içerisi sizin için mükemmel sıcaklıkta. Sıra sabah keyfine keyif katacak ortam müziğini ayarlamakta. Önceden belirlediğiniz seçenek ile yavaş yavaş sevdiğiniz müziğin sesi evin içinde duyulmaya başlıyor ve sizi nazikçe uyandırıyor.


06:35
Gözleriniz yeni güne uyanırken, panjurlarınız da size eşlik ederek açılmaya başlıyor. Gün ışığı artan bir şekilde içeri giriyor. Gözlerinizin birden bire kamaşmaması, ışığa yavaşça alışması için, panjurların açılışı kademeli olarak tamamlanıyor.


06:45
Yatağınızdan kalktıktan sonra, siz kişisel bakımınızı yapıp giysilerinizi seçerken, Digiland Plus akıllı ev sisteminiz boş durmuyor. Mutfakta tercihinize bağlı olarak kahve ya da çay makineniz sıcak içeceğinizi hazırlamaya başlıyor. Kahvaltıda size eşlik etmek üzere mutfak televizyonunuz açılıyor.


07:15
Güzel bir başlangıçla güne hazırlanıp evden çıkma vaktiniz geldiğinde, cep telefonunuzdan bir tuşa basarak verdiğiniz komutla; evdeki aydınlatmalar, elektrikli ev aletleri, panjurlar kapanıyor. İklimlendirme sistemi gün içi moda geçiyor. Güvenlik alarmınız devreye alınıyor.

19:00
Günün telaşı azalıyor, eve dönüş vakti yaklaşıyor. Dönüşte sizi karşılayacak en uygun ortam koşullarını oluşturmak üzere, Digiland Plus akıllı ev sisteminiz harekete geçiyor. İklimlendirme sistemi çalışmaya başlayıp  iç mekanı en rahat edeceğiniz ideal sıcaklığa getiriyor.


20:00
Eve dönüp arabanızla garaja doğru yaklaştığınızda, cep telefonunuzdan “garaj giriş” tuşuna basarak garaj alarmını kolayca devre dışı bırakıyorsunuz. Tam bu esnada geçişinizi kolaylaştıran ve güvenli kılan garaj yolu aydınlatmaları devreye giriyor ve garaj kapısı açılıyor.


20:05
Arabanızı güvenle park ettikten sonra, yine bir komutla evinizin de alarmını devre dışı bırakıyorsunuz. En sevdiğiniz hali ile eviniz hazır. Önceden belirlediğiniz hol ve odalarda aydınlatma sistemi devreye giriyor, seçiminize bağlı olarak dilediğiniz müzik ya da tv kanalı açılıp sizi bekliyor.


20:40
Biraz dinlendikten sonra mutlu bir akşam yemeği yemeniz için Digiland Plus yine iş başında. Siz akşam yemeğine geçmek üzereyken, yemek odanızın aydınlatması istediğiniz düzeye getiriliyor. Fonda dilediğiniz bir yemek müziği çalmaya başlıyor.


21:15
Yemekten sonra, güzel bir akşam devam ediyor. Dinlenme odanızda önceden seçtiğiniz filmi oynatmak üzere sinema perdeniz ya da tv’niz hazırlanıyor. Dilerseniz çay ya da kahve makineniz, akşam keyfine yaraşır içeceğinizi hazırlamak için işe koyuluyor.

23:30
Günün sonunda artık yatak odanıza geçip uyumak istediğinizde, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden tek bir tuşla komut verdiğinizde, evdeki aydınlatmalar kapatılıyor. Yatak odanızdaki gece aydınlatmaları ise istediğiniz ayara getiriliyor.


23:35
Çocuklarınız varsa, Digiland Plus akıllı ev sistemi sayesinde daima huzurlusunuz. Onların rahat olduklarından, uyuduklarından emin olmak için, cep telefonunuzdan kamera takip sistemini kullanarak kolayca gözlem yapabiliyorsunuz.


23:40
Geceyi rahat geçirmeniz ve deliksiz bir uyku çekmeniz için, evinizdeki güvenlik sistemi siz uyumadan devreye giriyor. Tüm pencereleriniz ve dış kapılarınız güvenli moda getiriliyor. Ailenizin güvenliğinden emin olarak gün huzurla sonlanıyor.