Sıkça Sorulan Sorular

 Bu sistemlerde talebe bağlı olarak her bütçeye uygun çözümler sunulmaktadır.

 
Sistemin elektrik enerjisi ortak alandan alındığından elektrik kesintisinde jeneratör desteğiyle çalışmaya devam edecektir.
Sistemin bilgisayara ihtiyacı yoktur akıllı ev teknolojisi kendi sisteminde bu bileşenleri barındırmaktadır.
Akıllı ev sistemi eve gelmeden önce telefon ile kombinizi yada klimanızı çalıştırabilir alarm ve kamera sisteminizi kontrol edebilir ışıkları yada perdelerinizi açıp kapayabilirsiniz. Daha fazlası sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.
Akıllı ev teknolojilerinde diyafon sistemi, alarm sistemi, kamera sistemi ve evde bulunan elektrik ve elektronik eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
Sistemin kurulumunda aylık ücret kira yada bunun gibi bedeller yoktur. Satın alma sonrası hiçbir ücret ödenmez.
Sistem kablosuz olduğundan kablolama gerekmemektedir. Evde halen oturuluyor olsa bile hiçbir kablolama yapmadan eviniz akıllı eve çevrilebilir.
Kişisel talebiniz doğrultusunda karar verilir.
Sistemin ana paneli görüntülü diyafon paneliniz olduğundan dolayı, panelin konacağı yere konulabilir.
Seyahatte bulunduğunuz dönemde cep telefonunuzdan kameranızı izleyebilir, alarm sistemini kurabilir, kombi klima gibi sistemleri çalıştırabilir perde ve ışıkları açıp kapatabilirsiniz.
Güvenlik sistemleri yangın ihbar sistemi, alarm sistemi, kamera sistemi, otomatik geçiş sistemi, personel takip sistemi, bariyer sistemleri ile birlikte ev, iş yeri, binaların, sitelerin, fabrika ve hastanelerin hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi konularda güvenliğini sağlamakta olan elektronik güvenlik sistemleridir.